headerphoto
Główna

Trening indywidualny

Każdy trener stara się pokazywać swoim klientom swoje innowacyjne podejście do ćwiczeń.

W natłoku informacji w czasopismach i internecie można znaleźć bardzo dużo zestawów opracowanych przez takie gwiazdy jak Ewa Chodakowska czy Ania Lewandowska. Trudno odmówić im skuteczności, gdy są wykonywane poprawnie i regularnie. Nic jednak nie zastąpi  położenia nacisku na trening personalny dobrany indywidualnie. Właśnie dlatego warto przejść się na siłownię i zapoznać z najnowocześniejszą bazą treningową, która jest w najbliższej okolicy.

Miejsce z nowym i specjalistycznym sprzętem pozwala na rozwój wszystkich grup mięśniowych, a także na  dopasowanie rodzaju i formy ćwiczeń do indywidualnych potrzeb oraz sprawności. Trener pomoże w ćwiczeniach zarówno młodym mamom, jak i paniom po pięćdziesiątce. Po ćwiczeniach obowiązkowa jest sauna w Warszawie. Dzięki niej można zapewnić sobie jeszcze szybsze efekty odchudzania, a także zniwelować ból mięśni po treningu. Fitness na Żoliborzu to propozycja dla osób dbających o ciało i samopoczucie, które nie mają czasu na wieczorne wyjścia na siłownię. Dzięki bliskości od miejsca pracy można wyskoczyć na godzinną przerwę na siłowni i zregenerować siły oraz pozbyć się stresu.

Siłownia i fitness na Mokotowie należy do jednych z najlepszych w naszym kraju, więc warto z nich korzystać. Co prawda kosztują nieco więcej niż w innych miejscach w Polsce, ale dzięki korzystaniu z ich usług można zyskać o wiele więcej niż piękne ciało. Co takiego? Poprawę samopoczucia, bo w końcu nic innego nie poprawia nam lepiej humoru niż spojrzenia pełne uwielbienia płci przeciwnej.Dowiedz się więcej na www.calypso.com.pl

W obiektywie

hobby

rozrywka

czas wolny

umiejętności

trening


Komentarze zostały wyłączone...