headerphoto
Główna

Dlaczego i jak zdradzamy?

Coraz częstszą przyczyną rozwodów są zdrady.

Zdradzają zarówno mężczyźni jak i kobiety, a przyczyn takich sytuacji jest naprawdę wiele. Najczęstszym miejscem schadzek są prywatne mieszkania, pokoje hotele oraz coraz częściej samochody usytuowane na rzadko uczęszczanych parkingach.
Najczęstszą przyczyną jest szukanie miłości, akceptacji, której nie znajduje się w ramionach partnera. W związku bywają gorsze dni, podczas których uczucia zdecydowanie ziębną, może nawet wydawać się, że dwójka do tej pory bliskich sobie osób staje się sobie obca. Nawiązanie romansu może stać się namiastką uczucia, jednak często jest to jedynie fizyczna część miłości.

Inną sytuacją, której skutkiem może być zdrada partnera jest chęć udowodnienia sobie własnej atrakcyjności. Po wielu latach razem, partnerzy nie są dla siebie zazwyczaj tak atrakcyjni jak na początku znajomości. Spotykając więc osobę, w której wzbudza się podziw czy też sympatię, bardzo łatwo jest przejść od zwykłego, z pozoru niewinnego flirtu do zdrady.

Czynnik finansowy również może odgrywać rolę, jeżeli dojdzie do nawiązania romansu. Osoba fundująca różne ciekawe, drogie prezenty, na które nasz partner nie jest w stanie sobie pozwolić, może stać się z czasem niezwykle atrakcyjna.
Zdrada bardzo często miejsce z chęci odwetu. Można tu mówić zarówno o złym traktowaniu jak i o zemście za zdradę partnera. Osoba zdradzona pragnie aby jej partner poczuł te same negatywne uczucia, które poczuła ona sama z jego winy.

Kolejny powód zdrad to po prostu niezaspokojone potrzeby seksualne. Jeżeli partner lub partnerka nie potrafi doprowadzić do zaspokojenia seksualnego, czy też seks z nim nie jest wystarczający, może to być jedna z głównych przyczyn zdrady.

Aby dowiedzieć się czy partner zdradza, najlepiej jest skorzystać z usług profesjonalisty. Jest nim na pewno prywatny detektyw, który jest w stanie śledzić osobę podejrzaną przez cały dzień. Dzięki niemu możemy uzyskać niezbite dowody świadczące o wierności lub niewierności partnera. Zdjęcia wykonane przez detektywa i jego zeznania mogą być świadectwie w sądzie podczas przebiegu sprawy rozwodowej.

W obiektywie

hobby

rozrywka

czas wolny


Komentarze zostały wyłączone...